top of page
  • DartsPL

Simon Whitlock przenosi się na softa!

Sam koniec 1 kwietnia przyniósł nam prawdziwą bombę. Simon Whitlock za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zakończył dotychczasowy etap i rozpoczyna nowy!Tego chyba nie spodziewał się nikt. Prezentujemy przetłumaczony wpis The Wizarda na Twitterze:

Zdecydowałem się zakończyć swoją przygodę ze steel dartem. Od dawna zastanawiałem się, jaką podjąć decyzję, ale dziś zdecydowałem się to ogłosić. Jest to nieodwracalne. Mam dość ciągłego hejtu, który spotykał mnie w ostatnim czasie. Nawet moi najwięksi fani krytykowali moje rzuty i to że moje groty niszczą każdą tarczę. Od jutra zaczynam regularne treningi na sofcie, wtedy przestanę być obiektem żartów.


Według nieoficjalnych informacji stajnia Winmau nie chce sponsorować Australijczyka w jego nowej przygodzie, ponieważ ten nie wywiązał się z obowiązującej umowy. Faworytem do współpracy z Whitlockiem wydaje się być Jarosław Chmielecki, czyli właściciel naszego partnera Darttown.pl.


Oto komentarz Jarka:

Rozmowy z Simonem są w zaawansowanej fazie, a porozumienie bardzo blisko. Pieniądze zarobione na tarczach Blade5 w czasie "Ratajomanii" przeznaczę właśnie na współpracę ze światowymi gwiazdami. Wstępne zainteresowanie moimi ofertami wyrazili także Adrian Lewis i Nathan Aspinall.


O rozwoju całej sytuacji będziemy informować na bieżąco!


Autor: Tomasz Brodko

Witrynę wspiera sklep DartTown.pl - specjalistyczny sklep darterski działający i wspierający darta od 2010 roku.

Post: Blog2_Post
bottom of page